Nevlastním autorská práva na Harryho Potera a tyto povídky nejsou psány za účelem zisku.

Nevítaný posluchač 2.část

23. června 2007 v 22:53 | Grencle |  Bílá Bohyně
druhá část kapitoly...


"Milý pane Zabini, s potěšením jsme zjistili, že na základě našeho inzerátu v Týdeníku čarodějek,který k naší velké radosti pravidelně odebíráte, jste se rozhodl využít naší služby Okouzli svou tajnou lásku. V souladu s tím vám zasíláme soubor užitečných rad pro všechny ošklivé a nesebevědomé kouzelníky+jednu celou sadu Clearus beďárus- zaručeného přípravku proti akné-zdarma. Nyní ale k seznamu rad:

1)řekni jí co k ní cítíš
2)když to nepomáhá, zjisti co je s tebou špatně
3)možná je to tím, že sis neumyl vlasy nebo tím, že máš mezi zubama kousky špenátu
4)polib ji a kašli na špenát (každá ocení špenátovou pusu)
Pevně doufáme, že konečně najdete tu pravou, které byste obětoval své (jak jste psal) dlouho opečovávané panictví.
Zdraví a mnoho úspěchů v sexu a lásce přeje
Glandelina Uzlová"
"No Zabini," ozývaly se zmijozelskou společenskou místností obdivné hvizdy a dokonce i malí prvňáčkové se pochechtávali.
"Hele, Zabini, kdybych věděl, že už je to s tebou tak, že to nemůžeš vydržet, přinesl bych ti nafukovací panu," zakřičel na něj světlovlasý kluk s bílou šálou kolem krku.
Dívky došly k starověkému brnění.
"Co tady?" nechápala Jasmína, když Hermiona před brněním zastavila. Hermiona jí však neodpověděla a místo toho zaklepala na brnění.
"Vildo, můžeme dovnitř?" oslovila Hermiona brnění, které jí zasalutovalo.
"To ano, ale musím slyšet heslo," uklonil se Vilda oběma dívkám.
"Heslo je Ledový princ," usmála se na něj Hermiona. Vilda z brnění vyšátral bílou květinu s malými bílými kvítky a podal jí Jasmíně. Květina přímo opojně voněla.
"Bílý jasmín, slečinko Potterová," zachroptěl svým kovovým hlasem Vilda a kopl do stěny před dívkami. Ta se rozevřela a za chvíli už dívky seděly v pimusské společenské místnosti.
"Tak začni," vybídla Hermionu Jasmína a pohodlně se opřela o měkké křeslo.
Tobě se to řekne holka, ale kdybys byla v mojí kůži...
"Jde o to, proč tě pojmenoval Potterovou," odhodlala se konečně Hermiona. Jasmína ji trpělivě naslouchala a přitom sledovala výraz její tváře. "Nevím moc o tvé minulosti, nevím v jaké rodině jsi vyrůstala, ani jestli jsi tam byla šťastná, ale jedno vím jistě, že nebýt jednoho hnusného černokněžníka, který si říká Lord by se nic toho nestalo. Mohlas žít tady v Anglii se svým bratrem, rodiči a možná i spoustou dalších sourozenců a příbuzných, kdyby Voldemort neexistoval. Narodila ses 31. července spolu se svým dvojčetem..."
"Ale já nemám dvojče!" namítla Jasmína a nechápavě na Hermionu civěla.
"Máš, Jasmíno, máš. To proto tě Zabini i Vilda oslovovali Potterová, ty jsi sestra Harryho Pottera," vypustila Hermiona konečně z pusy tu osudnou informaci. Ve chvíli, kdy to udělala se ozval nad jejich hlavami zvuk rozbíjeného porcelánu.
Obě dívky, Hermiona i Jasmína, která byla stále ještě v šoku, zvedly hlavy. Hermiona strnula hrůzou, když si uvědomila co se stalo, ale zůroveň se v ní vzedmula vlna vzteku.
"DRACO MALFOYI, MAMINKA TĚ NENAUČLA, ŽE CIZÍ ROZHOVORY SE NEPOSLOUCHAJÍ?!!!"
A/N: takže to je druhá část kapitoly (taky poslední)...komentujte abych věděla jak se vám to líbí...ale rozhodla jsem se k citovému vydírání..jestliže mi nenapíšete alespoň sedm komentářů, tak vám sem další kapču prostě nepřidám...:-)))tak komenutjte, komentujte

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 naria naria | 23. června 2007 v 23:05 | Reagovat

super. už se těším na další

2 Daze Daze | Web | 23. června 2007 v 23:48 | Reagovat

:-D... Aaa bože, ta mu dala...

3 malfoyse malfoyse | Web | 24. června 2007 v 10:14 | Reagovat

super!!"D

4 xilien xilien | 24. června 2007 v 11:46 | Reagovat

Perfektní !!!!!!!

5 Carol Carol | 24. června 2007 v 13:45 | Reagovat

Mno nevim, jestli hodláš citově vydírat jen kvůli komentářům typu: "Super!", "Skvělý!" a "Rychle pokráčko!",  tak fajn, jsem pátá. Jen mě by to za to nestálo. Buď komentář, který za něco stojí a nebo nic. Moc mě neba  se u každý tvý kapitololy znovu opakovat, ale když chceš... Je sice fakt, že kapitoly přidáváš poměrně rychle za sebou, ale já bych si raděj počkala dvakrát delší dobu, než abych četla tak krátký kapitolky, ale někomu to možná vyhovuje...

Zdravím :)

6 Grencle Grencle | Web | 24. června 2007 v 14:42 | Reagovat

děkuju za komentáře...ale Carol...já chci jenom ohodnotit jak jsem  tu kapitolu napsala, nic víc...přece nežádám tak moc než vědět jestli se vám to líbilo nebo ne...když ne, je to motivace k zlepšení a když jo je to taky motivace k zlepšení, ale musím to vědět a jak jinak se to mám dozvědět, když ne z koemntářů...jo a tak bych potřebaovala zjistit, jak jsou na tom lidi se čtením povídek o prázdniny...jako jestli mám povídky napsat předem a během prázdnin je průběžně přidávat nebo jestli si mám dát na prázdniny pauzu...tak mi dejet přes komentáře vědět, jo?

Grencle

7 Carol Carol | 25. června 2007 v 14:11 | Reagovat

ok, chápu. Mno a s těma prázdninama. Třeba u mě to je tak, že já skoro nikam nejedu, zatímco plno mých kamarádů jo. Takže já se budu nudit doma u kompu, tak bych asi ty povídky o prázdninách uvítala

8 Aurora Aurora | 26. června 2007 v 21:32 | Reagovat

No to som zvedavá ako to dopadne, keď sa Draco podľa všetkého páči aj Hermione. Už sa teším na pokračovanie. Ozaj budeš pridávať kapitolky aj cez prázdniny, alebo nie. Ja dúfam že budeš, aby som mala cez prázdniny čo čítať.

9 Grencle Grencle | Web | 27. června 2007 v 22:07 | Reagovat

dobře...pokusím se s tím všim něco udělat...asi teď ale napíšu pár delších kapitolek a budu je přidávat pomalejš, protože já o prázdniny lítám všude možně jenom ne doma...takže uvidíme, jestli se mi to povede...abych úravdu řekla...tak jsem tajy zvědavá co s DRacem a Hermionou udělá ta pošahaná autorka (lépařečeno já)..ne, kecam...mám už na všechno hrubej plán, jak to asi dopadne, ale ještě nevím, jak to formulovat tak, aby to vypadalo přirozeně, plynule a hezky...tak doufám, že se mi to povede

Zdraví

Grencle

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Poradna a Menstruační kalendář online - WomenZone