Nevlastním autorská práva na Harryho Potera a tyto povídky nejsou psány za účelem zisku.

Kapitolovky

25. srpna 2007 v 13:35 | Grencle |  Kapitolovky
Popis: Věci nejsou vždycky takové, jaké se zdají být. Jak moc změní příběh Harryho Pottera fakt, že jedna z hlavních postav je Bohyně, která byla na Zem vyslána, aby splnila úkol a naplnila svůj osud? Co se ještě stane, když se do příběhu zamotá jistá Jasmína?
Postavy: Draco, Hermiona, AUTP - Jasmína, Harry, Ron, Brumbál nechybí ani Voldi a jeho sebranka
Komentář autorky: Tuhle povídku mám strašně ráda, na některé kapitoly jsem zvlášť pyšná, jiné se mi líbí. Pokud máte rádi pár Hermiona/Draco, tak povídku určitě vyzkoušejte, i kdyby se vám nelíbila, nic za to nedáte.
Žánr: romantika, humor, dobodružné, místy drama
Stav: nedokončená
Kapitoly: konečný počet není znám :-)))


<
Popis: Dvě dívky, Lejla a Lily, jsou naprosto odlišné, téměř jako den a noc. Přesto nebo možná právě proto jsou nejlepšími přítelkyněmi a život bez té druhé by si nedokázaly a ani nechtěly představit. Spolu jsou přeci neporazitelné! Když někdo ublíží jedné, musí se zodpovídat oběma. Co se ale stane, když jeden Poberta překročí hranice? Přežijí Bradavice válku, která se mězi oběma skupinami rozpoutá?
Postavy: Lily, AUTP - Lejla, Pobertové, Profesoři
Komentář autorky: Nehledejte v tom nějakou hlubokou myšlenku! Tahle povídka je spíš pro zasmání a odreagování se od okolního světa. Svůj účel snad splňuje, soudě podle komentářů. Mám tuhle povídku a Lejlu hlavně hrozně ráda, snad proto že mi připomíná mě samotnou. Takže, pokud se chcete zasmát a jste si vědomi, že v nějakých místech budete třeštit na monitor nevěřícně oči, pusťte se do toho!
Žánr: Komedie, snad i romantika
Stav: nedokončená
Kapitoly:konečný počet v nedohlednu


Popis: Hermiona v Poslední bitvě zemřela, ale dostane novou šanci. Seslána zpět na Zem do doby Pobertů s úkolem, o kterém neví nic kromě toho, že ho má splnit. Dokáže proměnit svět k lepšímu a připravit pro budoucí generace poklidný kouzelnický svět?
Postavy: Hermiona, Lily, Pobertové, Brumbál
Komentář autorky: Osobně bych tuhle povídku radši nehodnotila, abych vás neodradila. Mnoha lidem se líbí a rádi ji čtou, já si ale myslím, že jsem ji mohla napsat líp. Ale zkuste to, není to zas tak hrozný...
Žánr: romantika, humor, dobrodružné (svým způsobem)
Stav: nedokončená
Kapitoly: zatím 8

Popis: Je po válce a ministerstvo se snaží vzít věci zpět do svých rukou a prosazuje jeden nový zákon za druhým. Není nutno říkat, že mnohé z nich jsou nesmyslné a jsou odsouhlaseny jen proto, aby to vypadalo, že ministerstvo něco dělá. Jsou však neškodné a vlastně se na nikoho nevztahují, co se ale stane, když se objeví jeden šílenec s naprosto bláznivou teorií a návrhem na nový zákon, který by ovlivnil životy všech obyvatel Velké Británie s darem magie?
Postavy: Hermiona, Draco, Ginny, Řád, šílené ministerstvo a celé Bradavice
Žánr: romantika, humor
Stav: nedokončená
Kapitoly: konečný počet kapitol není znám, zatím je jich 8


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Poradna a Menstruační kalendář online - WomenZone