Nevlastním autorská práva na Harryho Potera a tyto povídky nejsou psány za účelem zisku.

Listopad 2008

Dotaz od Lirael M.N. d C.

30. listopadu 2008 v 0:00 | Grencle |  Vini, vidi, vici (není to povídka)
1. Otázka: Když ses šel před zařazováním do kolejí seznámit s Pottrem, bylo to na přání tvého otce? Nebo jen ze zvědavosti???
2.Otázka: Co simyslíš o upírech a vampech? Kdyby sis musel vybrat mezi tím stát se upírem nebo vlkodlakem co bysis vybral???
3. Otázka: V kolika letech ses poprvé líbal a s kým???

Lirael M. N. d C.

Všetečná Lirael!
1) Já se někdy chtěl s Potteří hlavou seznámit?!!!!!! To bys mi musela připomenout!! Ten incident před zařazováním je dost přeceňován!
2) Proč bych se o ně měl zajímat?! Jen ať si pobíhaj po lesích, kam patří!
3) Nevím, jakou odpověď na tuto indiskétné otázku očekáváš! Dost na tom, že ta rádoby tajemství "vyzradily" autorky fan povídek, ještě aby někomu bylo něco do toho, co se skutečně děje!

Draco Malfoy

4. kapitola (BL)

29. listopadu 2008 v 9:44 | Terík |  Božský Leo - povídka od Terík
Tuhle kapitolku chci věnovat Kris a Oli za minulé komentáře. Před přidáním páté kapitoly bych tu ráda viděla alespoň 4 komenty. Chci vědět, jestli to vůbec čtete a líbí se vám to nebo nikoliv. V nejbližší době si taky s Grenclí chystáme menší překvapení, takže se máte na co těšit.


5.Zlatá pentlice

28. listopadu 2008 v 21:57 | Grencle |  Nový zákon - pro Mbali

tak tu máte další kapitolku k NZ...:-))) přechodníky jsme ještě nebrali, tak doufá, že je mám dobře...jinak, uřijte si to a okomentujte...
prosila bych 9 komentů

Dotaz od Cariby

28. listopadu 2008 v 18:01 | Grencle |  Vini, vidi, vici (není to povídka)
tak, Draco Malfy dostal další dotaz, a tak na něj odpovídá...tady je

Dráčku, nevadí ti, když tě v každém
příběhu, co jsem četla líčí jako romantika, který
nakonec bude hodný a skončí s nějakou mudlovskou
šmejdkou? Neohrožuje to tvou pověst a nevadí to otci?
Pak dotaz na tvého syna Scorpiuse. Vychováváš ho jako
pravého člena rodiny Malfoyů, nebo bys ho rád viděl v
Nebelvíru? A dopustil bys vůbec, aby se bavil s Rose
Weasleyovou, nebo A.S. Pottrem, nebo nedej bože s Jamesem,
nebo Lily, nebo Hugem?"
Cariba

Milá Caribo,
momentálně je mi 17 let a žádného syna Scorpiuse nemám. I když je to moc pěkné jméno, má s v sobě takový nějaký šmrnc! Je to moc dobrý nápad. Na dotaz, co si myslím, o příbězích, které se o mě píší, jsem už odpovídal. Pokud to doopravdy nehraničí s hranicí reality, nevadí mi to. Kdo ví, třeba bych mohl být hodný a třeba bych si mohl vzít tu Grangerovou.
Jestli se otec zajímá o mou činnost? Ne, nezajímá, upřímně řečeno o ní ani neví, protože už hezkou řádku let hnije v Azkabanu. Dále jmenované členy neznám, ovšem nepřekvapuje mě to, Weasleyovi se množí jako králíci. No a jestli se k nim přidal i Potter, koho to zajímá?
Se srdečným pozdravem

Draco

Dostala jsem diplom!!!

27. listopadu 2008 v 16:06 | Grencle |  Zajímavé nezajímavosti
děkuju Envy za naprosto nádhernej diplom, kterej mi vyrobila jenom proto, že jsem se s ní spřátelila...díky moc, Envy

2.kapitola (SJN)

25. listopadu 2008 v 18:45 | Grencle |  Svatba a jiná neštěstí (překlad)

tak tu máte druhou kapitolu překladu:-))) užijte si jí...není nic moc, ale snad se vám bude líbit...další jsou větší vzrůšo:-))) mimochodem, počkejte si na ty páry...ještě vám je neprozradím..:-)))

1. kapitola

24. listopadu 2008 v 20:00 | Grencle |  Svatba a jiná neštěstí (překlad)
tak tohle je moje první kapitolová povídka na překlad. celkem má 36 kapitol a je od autorky sephora85 (povídka je anglicky) moc se mi líbila, když jsem ji četla smála jsem se jako blázen. Ne snad, že by byla tak úžasná, ale ten nápad je vtipný...
takže, zkuste první kapitolu a povězte, jestli mám přeložit další
vyhlašuju soutěž: kdo správně v komentářích uhodne páry ten dostane...no nechte se překvapit...
to mě vede tomu: KOMENTUJTE

Draco znovu odpovídá

24. listopadu 2008 v 17:30 | Grencle |  Vini, vidi, vici (není to povídka)
Draco Malfoy dostal další dotaz, tentokráte od pepenky5:

Milý Draco, počúvaj ma, aký máš názor na Harryho a na to. že niektore blbé poviedky (ktoré príšerne rada čítam, a teším sa, keď dôjde na 18+), v ktorých ťa s Harrym spájajú? A čo tak Ron, bičík a putá? Ide to dohromady?

Drahá pepenko5,
nevím, jak bych ti to vysvětlil a nebyl přitom příliš sprostý! No...je to asi marné, takže: Já doprdele nejsem buzík!!!! Nemám nic proti homosexuálům, ale musím přiznat, že to zrraňuje mé ego, když se mě lidé vyptávají, zda jsem to dělal s Potterem v sovinci nebo na fafrpálovém hřišti. Mimochodem, ještě než se zeptáš, ne, nedělal jsem to s Potterm ani v sovinci mezi sovími exkrementy (víte, jak to tam páchne?!!!) ani na famfrpálovém hřišti a ni nikde jinde.
K Tvé druhé otázce: To zrzavý nevyvinutý nedochůdče pravděpodobně ani neví, co znamená slovo SEX. Proto promiň mi, že to tak vyjádřím, ale slova Weasley, bičík a pouta v jedné větě vypadají bizardně až směšně.

S pozdravem

Draco Malfoy

P.S. Ty povídky jsou nechutné, jak byste se cítila, kdyby o vás napsali erotické povídky, které by si četl celý svět, a popisovali by přitom vaše tělesné partie (o jejichž mírách nemají ani potuchy) a vás v pozicích s člověkem, kterého z duše nenávidíte?

Anketa

22. listopadu 2008 v 10:10 | Grencle |  Zajímavé nezajímavosti
Ráda bych věděla, jaký je váš oblíbený pár z HP...abych se nechala inspirovat do dalších jednorázovek, popřípadě povídek na přání....
mimochodem, poud by ještě někdo z vás chtěl povídku na přání, neváhejte napsat sem do komentářů nebo do komentářů k povídkám na přání nebo do zprávy autorovi...
pokud se váš zamilovaný pár nevyskytuje v odpovědích, prostě ho napište do komentářů...
Vaše Gren

Něco malého pro Lea

22. listopadu 2008 v 9:54 | Terík |  Terčina všehochuť
Napadlo mě, že by si Leo zasloužil svůj vlastní obrázek, a tak ( i když tohle není blog o The Sims) jsem nafotila nějaké fotky pro tento účel. Pokud to Grencli nebude vadit, tak bych ráda jeden z těchto obrázků dávala ke každé nové kapitole Božského Lea (BL). Mimochodem je v tom tak trochu začleněný příběh Adély. Takže tady jsou:


Krev krví - pro Envy

21. listopadu 2008 v 17:46 | Grencle |  Jednorázovky od Grencle


Envy, rozhodla jsem se, že by bylo nepsravedlivé nechat tě čekat až dopíšu Nový zákon, a tak jsem vytvořil povídku podle tvého přání už teď...snad bude taková, jakou sis ji představovala, snad se ti bude líbit...

chtěla bych, abyste si to přečetli všichni a pověděli mi, co si o tom myslíte...povím vám upřímně, je to hnusný a mě samotný se chtělo z Belly zvracet a brečet zároveň, ale prosím přečtěte si to

Kvíz...

20. listopadu 2008 v 21:41 | Grencle |  Zajímavé nezajímavosti
pokud chcete vidět otázky, napište si mi do komentů a já vím pošlu email s otázkama, čímž se zapojíte do toitohle pošahanýho řetězáku..

A Suicide

19. listopadu 2008 v 0:00 | Grencle |  Paskvil na poezii:-))

ahoj...tak jsem se zbláznila no, lidi:-)))
chtěla jsem zkusit něco jiného, a tak jsem napsala tohle, je to moje první básnička psaná anglicky, tak mě prosím nesuďte příliš přísně...kdybyste objevili pravopisně chyby, nebo měli jiné výtky, neváhejte se zpetat, zkritizovat, ukamanovat mě v komentářích...
prostě mi prozraďte svůj názor, budu jenom ráda:-)))

varuju: a) je to trchu zvláštní b) nebojte, není to psané z vlastní zkušenosti

4. Copak dělá Minerva ve volném čase aneb Návrat ropuchy

18. listopadu 2008 v 15:37 | Grencle |  Nový zákon - pro Mbali

tak jo..hele lidi, trhám rekordy...našla jsem si čas na další kapitolu do Novýho zákona...:-))) tahle mě i celkem bavila psát...asi se trochu liší od těch ostatních, ale neukamenujte mě, to se asi teď bude dít často...tak si to přečtěte, okomentujte a užijte...

cena další kapči je 8 komentů

Kouzlo? :-)

16. listopadu 2008 v 18:05 | Grencle |  Bílá Bohyně

tak moji milí...je tu dlouho slibovaná další kapitola...předem varuji, že není ani dlouhá a ani nijak zlomová...zkrátka a dobře je to takový mezimluv mezi velkým dramatem a procesem seznamování rodiny Draca a Harryho...musíte souhlasit, že jsem je po smrtelném vyčerpání nemohla poslat na famfrpálové hřiště, aby si to rozdali v přátelském utkání....:-)))

takže: tuto kapitolu věnuji vám všem co čtete a KOMENTUJETE a taky Teikovi k narozeninám....říkala, že se narodila v šest hodin a pět minut....proto bude kapitola uveřejněná právě v tuto minitut...Všechno nejlepší, Teri:-)))

3. Is this the world we created?!

13. listopadu 2008 v 19:28 | Grencle |  Nový zákon - pro Mbali

no..tak je tady další kapitola Nového zákona...není nijak dlouhá aani nijak skvělá a plná drama, ale řekla bych, že je nutná, pokud chcete vědět, jakým směrem se bude povídka ubírat...přečtěte, okomentujte a zanedlouho tu máte další kapitolu...rozhodla jsem se, že budu asi dávat limity, protože mě vaše komentáře strašně těší...protože je tohle, ale nová povídka, prosila bych pouze 7 komentářů od různých lidí...děkuji moc, čtěte a užívejte...

název kapitoly je z jedné známé písničky Is this the world we created od Queenů

3. kapitola

11. listopadu 2008 v 0:00 | Terík |  Božský Leo - povídka od Terík
Tak přidávám 3. kapitolku k BL. Chtěla bych jí věnovat Grencli a Oli za komentář k minulé kapitolce (Oli, už mám novou). Pokud jste kapitolu četli a chcete, aby byla další věnována vám, musíte holt komentovat. :) Tak pokud si to přečtete, přeji příjemné počtení.


Hloubání, hádka a hnůj

7. listopadu 2008 v 0:00 | Grencle |  Smrt je jen další cesta, kterou musíme jít...

tak lidičky..přemohla jsem se...je tu další kapitola k SJJDCKMJ:-))) to je ale zvláštní zkratka co?!:-))) nic si nedělejte z toho, že je poměrně krátká...napsala jsem ji po hoodně dlouhé době a myslím, že tahle kapitola je v celé povídce tak trochu zlomová...tak si to zkuste přečíst ( popřípadě oprášit vzpomínky na to, o em tahle povídka vlastně byla) a povězte mi, co si o ní myslíe?

7.I'm too sexy aneb pomsta je sladká

3. listopadu 2008 v 19:40 | Grencle |  Jako den a noc

tak tu máte zase další kapitolu...tentokráte k Jako den a noc...jsem na ni pyšná, i když není kdovíjak vtipná...tak mi prosím sdělte svůj názor...
rozhodla jsem se, že vám dám takové ultimátum...ráda bych u této kapitoly viděla alespoň 10 komentářů jinak nová kapitolka nebude nijak brzo...10 kometnů není zas tak moc v porovnání s tím, kolik lidí vás sem chodí...

2. kapitola

2. listopadu 2008 v 12:00 | Terík |  Božský Leo - povídka od Terík
Tak jsem se rozhodla, že i když mi minulou kapitolu moc lidí neokomentovalo (takže zákonitě nevím, jestli se líbí bo ne) , tak sem přidám další část příběhu. Snad jen přeji hezké počtení a neodsuzujte tuhle povídku hned, protože se teprve rozjede! :)
Poradna a Menstruační kalendář online - WomenZone