Nevlastním autorská práva na Harryho Potera a tyto povídky nejsou psány za účelem zisku.

7.I'm too sexy aneb pomsta je sladká

3. listopadu 2008 v 19:40 | Grencle |  Jako den a noc

tak tu máte zase další kapitolu...tentokráte k Jako den a noc...jsem na ni pyšná, i když není kdovíjak vtipná...tak mi prosím sdělte svůj názor...
rozhodla jsem se, že vám dám takové ultimátum...ráda bych u této kapitoly viděla alespoň 10 komentářů jinak nová kapitolka nebude nijak brzo...10 kometnů není zas tak moc v porovnání s tím, kolik lidí vás sem chodí...Další den byl doslova a do písmene mučení. Lejle a dokonce i Lily připadalo, že se hodiny neskutečně táhly. Přeměňování, formule, dějiny (tahle hodina je málem zabila), OPČM, bylinkářštví, runy, aritmentika a nakonec dvouhodinovka lektvarů. Během dvou hodin ve společnosti pompézního profesora Křiklana zvládla Lejla roztavit hned tři kotlíky, jak byla nesoustředěná. To byl její osobní rekord, obvykle se jí povedl zničit jenom jeden za celé dvě hodiny, a tak tiše a vyrovnaně seděla na svém místě a poslouchala bědování profesora Křiklana, který jí líčil, že ten kotlík, který sprovodila ze světa, byl starý přes 50 let. Dokonce i Lily už netoužila po ničem jiném než vypadnout ze školy, a ani její zamilované lektvary jí netěšily.

Nicméně přece jen nakonec zazvonilo, a i když už byly 4 hodiny a ony měly na přípravu svého žertíku pouhých pár hodin, nedělaly si s tím velkou hlavu. Zaskočily si do kuchyně pro něco k snědku a šly sestavovat bitevní plán do svého pokoje. Pomstu plánovaly vykonat sice jen na Siriusovi, ale Lily nikdy nic nedělala polovičatě, a proto si nakreslila přesný plánek rozmístění věcí v klučičích pokojích a udělala průzkum u spolužaček, která postel patří Siriusovi a které věci v ložnici i v koupelně jsou jeho. Většině ani nepřipadalo zvláštní, že se na něco takového ptá a odpověděly takřka bez zaváhání. Jedna z nich dokonce dodala, že takovéhle triviální otázky by měli dávat do testů všeobecných znalostí.

"Je tu nějak podezřele ticho," poznamenalo Lejla, když vešly do ložnice, kterou obývaly ještě s jednou dívkou. No...dívkou, někdy si nemohly shodnout, jestli byla doopravdy člověk nebo spíš slepice.

"Emily?" zkusila to Lily nejistě. Nikdo se však neozýval, a tak nad tím holky pokrčily rameny. Hodilo se jim to, nebyly si jisté, jestli by jejich drahá "přítelkyně" uvítala jejich zákeřný plán. Vlastně jim bylo jasné, že ne, Emily hrdě nosila na své hrudi odznak Potter&Black Fanclub.

"Tak jak to provedem?" položila základní otázku Lejla a vyčkávavě se zahleděla na kamarádku, Mozek celé mise.

"No, je od tebe hezké, že se ptáš," zašklebila se zákeřně Lily a vytáhla z kapsy malou lahvičku s čirou tekutinou. "Malý plán bych totiž měla.."

"Co to je?" zeptala se Lejla nedočkavě, zčásti proto, že to chtěla vědět a zčásti, protože jí bylo jasné, že právě na tu otázku její drahá Lily čeká. Lilyina ústa se roztáhly do ještě většího úsměvu.

"Zatímco ty jsi na hodině ničila vzácné a starobylé kotlíky, já zatím stihla připravit tuhle věcičku...Řekněme, že to bude taková třešnička na dortu v našem celém plánu."


***
"Kluci, tohle si přece nenecháme líbit," prohlašoval odhodlaně Sirius, když nořil svou ruku s kartáčkem do nádoby na odebírání moči. "Ona urazila naši vážnost, to chce odplatu!"

Remus s Jamesem se na něj pochybovačně zahleděli, ale překvapivě to byl Petr, kdo promluvil.

"Urazila tebe, ne nás," poznamenal jakoby nic. Zbylí tři se na něj podívali, jakoby ho viděli poprvé v životě.

"To nemyslíš vážně, Červíčku!" vykřikl Sirius a zatvářil se tak pohoršeně, až se zmiňovaný chlapec zahanbeně otočil ke svému bažantovi a začal ho znovu zbavovat zapáchajících nažloutlých fleků.

"Urazila jednoho z nás, je to jakoby zároveň urážela i vás!" rozvášnil se Sirius a začal mávat kartáčkem na zuby, který právě používal, okolo sebe. "Poplivala jméno Pobertů, zašlapala naši vážnost v prach, pokálela čest naší staré dobré Anglie..."

"Ehm, Siriusi?" ozval se pochybovačně Remus. "Nepřeháníš to trochu?"

"Ne, nepřeháním," odsekl uraženě Sirius. "Zpochybnila Siriuse Blacka a za to musí zaplatit! A když mi nepomůžete, udělám to třeba i sám!"

James s Remusem si vyměnili vědoucí pohledy. Sirius byl v takovémhle stavu všehoschopný, bylo by lepší, kdyby mu pomohli a dohlédli přitom, aby se do něčeho nenamočil až příliš.

"To víš, že ti pomůžeme, Pady," promluvil James konejšivě a položil Siriusovi na rameno ruku, ve které třímal přidělený kartáček. Sirius se s odporem odtáhl do té páchnoucí změti umělohmotných vláken. "Nenecháme tě v tom samotného!"

Mrkl na ostatní dva a ty hned začali také přikyvovat a projevovat účast. To zřejmě Siriuse uklidnilo, protože do dalšího čištění se dal už s pobrukováním známé hitovky: (Shrek2 - bonusový materiál - píseň, kterou zpívá Krasoň)

I'm too sexy for my shirt too sexy for my butt
So sexy it hurts...

Kluci jenom povytáhli obočí a raději to nekomentovali. Po trestu se vyčerpaní vrátili do svého pokoje a padli do postelí. Ani se nějak nenamáhali s večerní hygienou, co si budeme povídat, byli to kluci. Ničeho podivného si v pokoji ani nevšimli, nezpozorovali ani vůni čerstvého vzduchu a pootevřené okno.

Když byly Lejla s Lily v jejich pokoji, aby dovršily svůj zákeřný plán, musely překonat zásadní překážku, smrad. V pokoji bylo nedýchatelno, něco mezi odérem čtrnáct dní starých ponožek, uškvařených nehtů a dechem jedince, který si nečistil zuby už alespoň půl roku. No a tak otevřely okno a doufaly, že si Pobertové té změny nevšimnou. Nevšimli...

***

Další den ráno vstal Sirius jako první, cítil se po včerejším trestu strašně unavený a bolela ho záda, ale hlodalo v něm špatné svědomí, že večer zanedbal péči o pleť na své hezké tvářičce.
Pečlivě si prohlížel svou pleť kojenečka a zkoumavě se hladil po bradě, aby objevil případný nežádoucí vous. Žádný však ke své úlevě nenalezl, což mimochodem ani nemohl, a tak se pustil do ranní hygieny s vervou člověka, který se nemyl už nejméně sto let.

Skočil do sprchy a vymáčkl na sebe polovinu sprchového gelu a teprve, když ho ze sebe proudem teplé vody smýval, všiml si, že jeho sprcháč nevoní jako obvykle. Místo jeho oblíbené vůně Pro svalnaté borce, jak ji popisovali na obalu, ucítil vůni růžových poupat a meruňky.

"To byl náš Prongsie zase jednou vtipnej," zabručel zpola pobaveně a napatlal na sebe, po pečlivém očuchání, Jamesův sprchový gel. Spokojeně, že svého kamaráda převezl, ze sebe smyl půlcentimetrovou vrstvu modrého mazlavého svinstva, ale ouha, sladká vůně na jeho těle se zdála ještě výraznější.

V krajním zoufalství ukradl sprcháč Remusovi a vyplýtval ho na sebe skoro celou lahvičku. Říkám, že vyplýtval, protože ani tento krok vůni růží a meruňky nepřehlušil. Chvíli ještě panikařil ve sprše a zkoušel dokonce i Petrovy hygienické potřeby, ale potom nad tím s nuceným klidem jenom mávl rukou.

"Nikdo si toho nevšimne," mínil nebo spíše zadoufal a jal se pokračovat ve své každodenní rutině. S úlevou zjistil, že zubní pasta už chutnala tak, jak měla, a tak ji bez obav použil stejně jako gel na vlasy, aby mu držely v požadovaném ležérním tvaru.

Mumlaje si svou oblíbenou píseň I'm too sexy, vešel do pokoje, a když spatřil tři spící kamarády, rozhodl se je nerušit a vypravit se na snídani. Byla sobota a bylo devět hodin ráno, co by si nepospali?

Velká Síň už byla celkem zaplněna studenty, kteří se rozhodli, že devět hodin je ta pravá doba na snídani. Když Sirius okázale rozrazil dvoukřídlé dveře, aby si vychutnal své ántré (ti co umí francouzsky prominou, nevím jak se to píše), celá Síň ztichla. Sirius se spokojeně rozhlížel po tvářích spolužáků, na kterých se zračil údiv. Bylo ticho, celých 30 vteřin nikdo ani nedutal a potom se ve Velké Síni rozeřval hurónský smích.

Sriusovi na tváři ztuhl úšklebek a zmateně se otáčel kolem dokola, aby zjistil, čemu se jeho spolužáci tolik řehtají. Když jim však ukázal záda, vyvolalo to jen další salvu smíchu, a Siriusovi Blackovi, bradavickému bohu Sexu začalo docházet, že terčem jejich posměchu je nejspíš on. V přesvědčení ho jenom utvrdilo, když se k němu přitočil nějaký Zmijozelák a zašišlal:

"Cukrouši, s tebou bych si dal říct!" A potom nasál nosem Siriusovu "opojnou" vůni a hlasitě se rozřehtal. Dokonce i ten slizoun Srabus se mu poškleboval a ukazoval na jeho vlasy.

Když Sirius vytáhl z kapsy zrcátko, aby překontroloval svůj vzhled, celá místnost znovu zaburácela smíchy. I učitelé se v nezvladatelných křečích váleli po profesorském stolu a co teprve žáci!

Sirius Black měl ve vlasech šest růžových proužků symetricky umístěných po obou stranách jeho pečlivě učesané pěšinky, vůně jeho sprchového gelu se od něj šířila na míle stokilometrovou rychlostí (urychlovací difuzní kouzlo) a na zadku svých černých kalhot měl zlatě nadepsáno:

Mám tu nejpevnější prdelku, jakou kdy Bradavice viděly...

U nebelvírského stolu seděly dvě dívky a vzájemně se držely, aby smíchy neupadly na podlahu. Když si byly jisté, že se nikdo nedívá, plácly si. Tohle se jim doopravdy povedlo!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Oli Oli | 3. listopadu 2008 v 20:35 | Reagovat

Tak tohle byl jeden z nej dílů Dne a Noci :D

2 Oli Oli | 3. listopadu 2008 v 20:35 | Reagovat

A ta vůně růžových poupátek ....

3 Oli Oli | 3. listopadu 2008 v 20:36 | Reagovat

Fakt super !! Chudák Sirus..... ☺☺☺

Tak už tu jsou tři komentáře... Doufám, že jich přibude a že další díl je už na cestě :D

4 veronika veronika | 3. listopadu 2008 v 21:06 | Reagovat

skvelé a vtipné

5 Jasane Jasane | E-mail | Web | 4. listopadu 2008 v 5:48 | Reagovat

Aaaa! To je dokonalééééé:) Moc se ti ta povídka povedla:D:D:D Chlamala sem se pořáád:D:D:D Skvělý nápad a to psaní:D Moc pěkné:o)

6 iv iv | 4. listopadu 2008 v 7:38 | Reagovat

:o)

7 Terík Terík | 4. listopadu 2008 v 14:08 | Reagovat

Tak tohle je úplná bomba! Chudák Siri, ale zasloužil si to, to jo. :-D

8 Kris Kris | Web | 4. listopadu 2008 v 14:42 | Reagovat

Pěkně jsem se zasmála. Náhodou, píšeš skvěle.

9 Jana Jana | Web | 4. listopadu 2008 v 16:58 | Reagovat

Čauky na mém blogu je soutěž Bublina.. Jestli chceš tak se přihlaš budu moc ráda! Pěknej blog! Pa měj se =o)

10 Julie Julie | 4. listopadu 2008 v 17:07 | Reagovat

super kapitolka, vyborne som sa na tom nasmila

11 bláňa bláňa | Web | 4. listopadu 2008 v 21:14 | Reagovat

tak tohle je fakt super!!!

moc se mi to líbí!!

12 Envy Envy | Web | 6. listopadu 2008 v 22:41 | Reagovat

ty vole ty vole ty vole!! f poho to rozdýchám XD XD XD to je úžasný!!! jak já toho imbecila nesnáším!!! tohle je prostě supr!!! XD XD XD debil jeden blbej XD pořádně ho rozcuchnout!!XD

13 Irene Irene | Web | 20. listopadu 2008 v 16:57 | Reagovat

Senzacééééé... dál dál dáld ádáo rychléééééé!

14 Bella Bella | 11. ledna 2009 v 10:34 | Reagovat

skvělí je to fakt vtipný už se těším na pokráčko!!!!!!

15 Teresie Teresie | E-mail | Web | 3. února 2009 v 20:33 | Reagovat

Úáááááááááá xD Jsem spadla ze židle xD a do teď píšu jedno písmenko za minutu protože se při tom jen tlemím a tlemím xD Všechny kapitoly byly naprosto úžasný xD a tahle nemá chybu xD Já asi zhebnu xD Jsem zvědavá jak se po takovýhle válce dají dohromady xD jestli se tedy dají dohromady xD Rychle napiš další kapču!!!!! A trochu delší!!!!! Děláš je strašně krátký a já už zase budu muset strašně dlouho čekat na další xD. Těším se ;o)

Terinka

16 ClaireM ClaireM | Web | 8. února 2009 v 10:17 | Reagovat

Tohle bylo dokonalý... Nemám slov, zkrátka úplně boží. Tlemím se tu jako praštěná... Budeš ještě pokračovat v psaní téhle povídky? Doufám, že jo, byla by věčná škoda něco tak hezkýho utnout...

17 Zubatá Zubatá | Web | 27. února 2009 v 23:21 | Reagovat

:D:D to je příšerně vtipný :D:D

(další chytrej komentář :D:DD)

18 Alki Alki | Web | 2. března 2009 v 21:43 | Reagovat

Uáá supér, bude to ještě pokračovat? O:o)

19 A.l.e.x A.l.e.x | E-mail | 4. března 2009 v 20:42 | Reagovat

Super kapitolka...já z toho prostě nemohla...píšeš vážně hezky a máš krásný blog!!!

20 Ann Ann | 5. května 2009 v 15:10 | Reagovat

Skvělý!!!Prosím, přidej další kapitolu...

21 MiHaRu MiHaRu | Web | 29. května 2009 v 23:06 | Reagovat

úžasný já s téhle kapitolky totálně nemůžu!!ale chtělo by to další kapitolku jak tady je furt zmiňované!

22 fanynka12 fanynka12 | 18. července 2009 v 13:38 | Reagovat

super povidka kdy bude pokracko?

23 haruka kasumi haruka kasumi | 26. listopadu 2009 v 23:03 | Reagovat

XD tak to bylo něco a nejlepší byl ten nápis na zadku XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Poradna a Menstruační kalendář online - WomenZone