Nevlastním autorská práva na Harryho Potera a tyto povídky nejsou psány za účelem zisku.

Duben 2009

Vysledky přijímaček

25. dubna 2009 v 14:00 | Grencle
Ahojte, všichni!!
Rozhodla jsem se, že když jste všichni tak trpěli a trpělivě čekali až budu mít já i Terík hotové přijímačky, abychom sem přidaly další povídky, tak se vám pochlubím, jak mi dopadly. Pokud bude mít Terík chuť udělat to samé, má tu místo:-)

Takže, hlásila jsem se na 3 školy: - Gymnázium Kladno, Náměstí Edvarda Beneše (9. v pořadí)
- Gymnázium Arabská, Praha (2. v pořadí)
- Gymnázium Václava Beneše Třebízského, Slaný (2. v pořadí)

Na všechny školy mě přijaly!!! Nejvíc jsem ale chtěla na Kladno:-))

Takže jsem přijatá a už jen zbývá odnést na školu zápisovej lístek a jsem v suchu!! Doufám, že si teď na psaní najdu víc času a že budete komentovat všechny hlody co napíšu:-))

Vaše přešťastná Grencle

Dodáno Teríkem:
Rozhodla jsem se, že další článek je zbytečný, snad nebude Grencli vadit, že sem připíšu i mé výsledky. Nedopadla jsem tak skvěle jako Grecle, ale jsem na sebe stejně pyšná. =) Též jsem se hlásila na 3 školy.
-Gymnázium Kladno, náměstí Edvarda Beneše (27. v pořadí)
-Gymnázium Jana Keplera, Praha (45. v pořadí... už jsou výsledky:-))
-Gymnázium Zikmunda Wintera, Rakovník (1.-14. místo=všech 14 stejný počet bodů)
Jsem přijatá na všechny školy a zápisový lístek už schramstlo Gymnázium Jana Keplera, Praha. =D

7. Pravda je strašná věc

18. dubna 2009 v 19:19 | Terík |  Božský Leo - povídka od Terík
Nechci se nechat Grenclí zahanbit, i když už ve středu děláme ty příjmačky. Proto přidávám dalšího Lea, snad se bude líbit. =)PS: Tuhle kapitolku bych ráda věnovala macikovi, za to, že byla tak trpělivá a nakonec se dočkala. =)
8. Přátelství, to je někdy víc než láska

18. dubna 2009 v 16:13 | Grencle |  Nový zákon - pro Mbali

Ahojda... a je tu nová kapitola k Novému zákonu, doufám, že se bude vám všem líbit a že mi Mbali promine, že jsem nic nepřidala dříve... Prosím, přečtěte si ji, okomentujte ji a užijte si ji:-))

pozn. název kapitoly je z jedné stejnojmenné písničky, kterou bohužel nevím, kdo ji nazpíval, význam názvu pochpíte, až si přečtete kapitolu
-možná se vám bude zdát, že se postavy chovají kapánek OOC, je to protože potřebuju, aby se tak chovaly a tak jim někdy dotvořím a přetvořím charakter... snad odpustíte...

Bude to hračka!

16. dubna 2009 v 18:32 | Grencle |  Bílá BohyněTak, toto je další kapitola k povídce Bílá Bohyně, kterou jsem (stejně jako ostatní povídky) dlouho zanedbávala... Odhaluje nové a nečekané informace a posouvá děj naprosto nový a neprozkoumaným směrem... doufejme, že se v něm čtenáři a ni autor neztratí:-)

doufám, že budete všichni moc hodní a okomentujete tuhle novou kapitolu...


Dnešek už nemůže být lepší aneb Umřela jsem

15. dubna 2009 v 18:23 | Grencle |  Smrt je jen další cesta, kterou musíme jít...


Dnes jsem napsala tuhle další kapitolu ke skoro už zapomenutý povídce Smrt je jen další cesta, kterou musíme jít... doufám, že se vám bude líbit, i když je krátká a Snape je dost OOC a Hermiona taky tak se prosím nezlobte, povězte mi, jak se vám líbí, jestli se vám líbí a co říkáte na novej kabátek blogu...
Poradna a Menstruační kalendář online - WomenZone